Fastpoke

Dla Roksany

Ogłoszenie

Dla Roksany

#46 2012-08-05 11:42:21

Mili

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

nie mam ty a e l i innych dla tego
--------------------------------------------------
postanowiłam się rozglądnąć ale z małym brakiem odwagi rozglądając się zauważyłam jak coś się rusza , ale pomyślałam sobie ze skoro moje pokemony odpoczywają to wole z nikim nie zadzierać ani z człowiekiem ani z pokemonem bo to może się złe dla mnie kończyć wiec zignorowałam to i idąc z czujnością  idę dalej prosta ścieżką i trochę obserwując czy coś mnie śledzi .

Offline

 

#47 2012-08-05 11:47:02

Mativane

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

Idziesz, cały czas widząc na horyzoncie tą dziwną postać. Po dłuższej chwili marszu, osoba odwraca się i spostrzega twoją obecność. Nieznajomy zatrzymuje się i jakby czeka na ciebie, stoi w miejscu. Podchodząc bliżej widzisz, że to jakaś dziewczyna mniej więcej w twoim wieku. Wygląda niegroźnie, w końcu to pewnie jeden z głównych szlaków, więc to normalne spotkać tu kogoś...

Offline

 

#48 2012-08-05 11:51:25

Mili

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

wiec odwracam sie do niej i pytam : hej zgubiłaś się !!!?  i czemu mnie śledzisz ?!?!?!?!?!?!

Offline

 

#49 2012-08-05 11:59:08

Mativane

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

- Hej! Nie śledzę cię! To ty za mną idziesz! Ale zaraz, gdzie moje maniery... Jestem Lily - uśmiecha się - A ty jak masz na imię? Wiesz, wyglądasz mi na trenerkę pokemon! Bo widzisz, ja jestem początkująca i szukam innych trenerów, no bo wiesz... W grupie zawsze raźniej! Hej, a może, skoro obaj jesteśmy trenerami, zawalczymy sobie treningowo, co? No dawaj, zgódź się!

Lily wygląda na dość niedoświadczoną ale też jakże optymistyczną osobę. Poza wami, w okolicy nikogo nie widzisz, chyba jest tu sama.

Przesyłam też ci skan jej wyglądu:
http://www.pokemonelite2000.com/sprites/dptr/dptr072.png

Offline

 

#50 2012-08-05 14:49:41

Mili

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

ja jestem Mili , chcesz to mozesz sie do mnie dolaczyc i mozemy byc druzyna ale ja nie za bardzo moga walczyc poniewaz niedawno moje pokemony trenowaly inie maja sily powinny odpoczywać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rzeczpospolitaepolska.pun.pl www.poke-serwis.pun.pl www.fenestrainterra.pun.pl www.write.pun.pl www.panzerproject.pun.pl