Fastpoke

Dla Roksany

Ogłoszenie

Dla Roksany

#1 2012-08-04 16:13:02

Mativane

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 27
Punktów :   

Przygoda Mili!

Ok, więc teraz napisz swoją historię, ale dłuższą niż ostatnią. Poza tym napisz jakiego chcesz mieć potem pierwszego poka i możesz napisać swoje prośby (ale ja nie muszę ich spełnić)

Offline

 

#2 2012-08-04 17:37:15

Mili

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

Witaj profesorze , Jestem Mili przychodze do ciebie z prosba o pokemona . Powodem czemu chciala bym miec pokemona jest taka ze cala ma rodzina jest z nimi zaprzyjazniona, slyszalalm tez o walkach pokemonuw bardzo mnie to zaciekawilo i marze by byc 1 znich . musze zaczac trenowac wiec licze na pana pomoc .

Offline

 

#3 2012-08-04 17:42:40

Mativane

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

- Hmm? A więc mamy kolejną młodą poszukiwaczkę przygód!? Doskonale... Powiedź mi, jesteś tą córką mieszkańców domku na Wartortlowej, prawda? Pamiętam, że członkowie twojej rodziny często przychodzili już do mnie po pokemona. Powiedź, co masz zamiar zrobić w przyszłości? Zbierać odznaki? A może walczyć z innymi trenereami w turniejach? Może zdobyć wstążki? Powiedź mi, bom bardzo ciekaw, moje dziecko.

W między czasie profesor bierze kilka dziwnych rzeczy i kładzie je na stół.

Offline

 

#4 2012-08-04 17:45:49

Mili

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

O tak ale nie zbytnio chodzi mi o odznaki tylko wazne jest dobra zabawa z pokemonami . Profesorze a moge sie zapytac co to sa za zeczy ??

Offline

 

#5 2012-08-04 17:52:03

Mativane

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

Postaraj się dłużej, możesz jeszcze pisać co myślisz itd.
---------------------------------
- To są pokeballe. Dostaniesz ich aż pięć - mówi z uśmiechem profesor - Poza tym, mam jeszcze to. Jest to jedno z najważniejszych dla ciebie urządzeń. Nazywa się pokedex i służy do zdobywania informacji o pokemonach. Poza tym mam też dla ciebie podarunek od twojego kuzyna, Matetsu, który rozpoczynając swoją przygodę pokemon kilka tygodni temu, przewidział że i ty się do mnie kiedyś zgłosisz. Dlatego kazał ci to przekazać - widzisz mapę całego kontynentu, którą profesor kładzie na stole obok poprzednio pokazanych mechanizmów. Na koniec mam jeszcze twojego pierwszego pokemona. Spójrz, jest tam: dostrzegasz jakiegoś pokemona-lisa jedzącego poke karmę z miski w kącie.

Offline

 

#6 2012-08-04 17:56:57

Mili

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

Tak, to wlasnie muj kuzyn usfiadomil mi jak super sa pokemony i jak trzeba je traktowac pokedex i pokeballe umem dzienki niemu uzywac a jak sie nie myle to te male stworzatko (pokazyje palcem na lisa ) to eve . eve umie sie evoulowac w 7 innych odmian eve

Offline

 

#7 2012-08-04 18:01:46

Mativane

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

Dużo błędów ort., spróbuj ich unikać ^^
----------------------------------------------------
- Tak, to prawda. Widzę, że znasz się na pokemonach, mimo że dopiero zaczęłaś. I choć daleko ci jeszcze do Mateo, twojego kuzyna, to myślę że szybko mu dorównasz. Zeskanuj teraz twojego pokemona, a poznasz jego ataki a także szczegóły dotyczące charakteru. "Na koszt firmy" dostaniesz też ten plecak - podaje ci biały plecaczek, do którego wcześniej wkłada jeszcze pokeballe, pokedex oraz mapę.

Offline

 

#8 2012-08-04 18:03:58

Mili

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

o dziekuje profesorze ( skierowalam pokedex na lisa )

Offline

 

#9 2012-08-04 18:12:29

Mativane

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

Dużo za krótko! Możesz pisać o tym co myślisz, o tym co czujesz, cokolwiek, ale więcej!!! (Sorki że się tak czepiam, ale tylko na początku )
--------------------------------------------------------
Skan pokedexa:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Po chwili profesor skomentował wykaz pokedexa:
- Pchnięcie i szybki atak to sposoby na zadanie obrażeń przeciwnikowi. Sypnięcie piaskiem nie rani bezpośrednio pokemona rywala, ale z dużą szansą może sprawić, że piach wpadnie do oczu pokemonowi, co go na chwile rozproszy, zmniejszając jego koncentracje i szybkość. Oczywiście, sypnięcie piaskiem wyróżnia także to, że do zastosowania musisz mieć piach pod nogami! Ha ha ha! W walce każdy z pokemonów zaczyna z 100% HP. Pokedex monitoruje siły obu pokemonów. Jeśli HP spadnie do zera, pokemon mdleje, a nawet może zginąć, a przeciwnik wygrywa walkę. Twój pokedex to najnowszy model, jest też wyposażony w Attackdex, mówiący ci o każdym z zauważonych atakach, twoich i przeciwnika, a także Worlddex, dzięki któremu dowiesz się czegoś o poszczególnych miejscach na świecie. To na tyle, jakieś pytania, Mili?

Offline

 

#10 2012-08-04 18:19:31

Mili

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

Nie profesorze tylko chciala bym bardz, bardzo , bardzo,bardzo bardzo , bardzo,bardzo bardzo , bardzo,bardzo bardzo , bardzo,bardzo bardzo , bardzo,bardzo bardzo , bardzo,bardzo bardzo , bardzo,bardzo bardzo , bardzo,bardzo bardzo , bardzo,bardzo  podziekowac za to wszytko co profesor dla mnie zrobil ( po pozegnaniu sie z profesorem mialam zamiar szybko pobiec to mojego kuzyna i za wszystko mu podziekowac i pochwalic sie swoimi podarunkami od profesora

Offline

 

#11 2012-08-04 18:22:56

Mativane

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

- Żegnaj i powodzenia! - zdążył jeszcze krzyknąć profesor, gdy ty i Eevee żwawo wybiegłyście z laboratorium. Biegłaś w kierunku domu Mateo, gdy przypomniałaś sobie, że od kilku dni jest w podróży... Eevee patrzy na ciebie wzrokiem mówiącym "chodźmy gdzieś daleko". Ale gdzie? Wprawdzie masz mapę oraz pokedex, ale wciąż nie wiadomo, gdzie udać się najlepiej... Musisz zdecydować, co teraz.

Offline

 

#12 2012-08-04 18:25:48

Mili

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

postanowilam  posluchac sie serca i eve nie wiem co ale cos namawialo mnie zebym poszla do lasu , lecz troche sie balam poniewaz na sama mysl serce mi walilo jak szalone ale pomyslalam o eve i na jej slodkie oczka wiec poszlam w strone lasu na pónoc

Offline

 

#13 2012-08-04 18:30:04

Mativane

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

Idziesz i idziesz. Gdy jesteś już na skraju miasta i chcesz wejść do lasu, Eevee przyśpiesza i biegnie na zachód, w kierunku morza! Biegnie jak szalona, nie chce cię słuchać albo może cię nie słyszy... Tak czy owak, twój pokemon nawet się na ciebie nie oglądnął...

Offline

 

#14 2012-08-04 18:33:24

Mili

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

postanawiam ja gonic lecz gdy juz widzialam ja co raz gozej zucilam pokeball .zastanawiam sie co to moglo byc , rozgladajac sie nic nie zauwazylam wiec postanowilam idsc w prost tam gdzie eve biegla. by sie dowiedziec o co chodzi

Offline

 

#15 2012-08-04 18:38:15

Mativane

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 27
Punktów :   

Re: Przygoda Mili!

Czujesz morską bryzę, bowiem twoje rodzinne miasto, las północny i wielki ocean są tuż obok siebie. Co prawda wciąż jeszcze nie widzisz tafli wody, ale jesteś pewna, że jest blisko. Gdzieś nad tobą przelatuje samotny pokemon... Wschodni wiatr nagle przybrał na sile, ale widzisz, że tamten ptak nawet tego nie poczuł. Po chwili dostrzegasz też jakąś dróżkę skręcającą na las. To może być ostatnia szansa na zagłębienie się w ten zielony świat...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.panzerproject.pun.pl www.rzeczpospolitaepolska.pun.pl www.oi.pun.pl www.write.pun.pl www.poke-serwis.pun.pl